
ALIENWARE
Монитор ALIENWARE AW2725DF 27" 2560x1440 (QHD) 360Hz OLED
✔ 0.03ms време за реакция
✔ 1 (HDMI (Type A)), 2
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 2 |
| Размер | 27" |
| Яркост | 1000 cd/m² |
| VESA монтаж | 100mm |
| Тип панел | OLED |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 0.03ms |
| Цветово покритие | DCI-P3 99.3% |
| Честота на опресняване | 360Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






