
ALIENWARE
Монитор ALIENWARE AW2524HF 24.5" 1920x1080 (FHD) 500Hz IPS
✔ 0.5ms време за реакция
✔ 1 (HDMI (Type A)), 2
Характеристики
Характеристики
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 2 |
| Размер | 24.5" |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| VESA монтаж | 100mm |
| Тип панел | IPS |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Подходящ за | Гейминг |
| Съотношение | 16:9 |
| Време за реакция | 0.5ms |
| Цветово покритие | sRGB 99% |
| Честота на опресняване | 500Hz |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






