
Gamdias
Gamdias кутия Case ATX - ATLAS E1 - 3 x 120 mm A-RGB, Digital Display, Tempered Glass
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ATLAS-E1 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 RGB button Display Mode Switch |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 3 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | PSU Shroud: 2 x 120 mm ARGB Fans (Reversed) Rear: 1 x 120 mm ARGB Fan |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 1 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 160 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 340 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Seamless Tempered Glass Display Perforated Air Vent PSU Chamber 3 Built-in 120mm ARGB Fans (2 x Reverse Intake Fans) Customized Monitor for System Information and Ambient Temperature Magnetic Dust Filter |
| РАЗМЕРИ | 360 x 210 x 480 mm |
| ТЕГЛО | 6.3 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711514500271 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 6.3 kg |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 340 mm |
| Интерфейс | 2 x USB 3.0, Display Mode Switch, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 160 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 240 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






