DeepCool
DeepCool ASSASSIN IV WH, CPU Air Cooler, White, 1x120mm + 1x140mm FDB Fans, Fan Speed Switch, TDP 280W, 7 Heatpipes, Intel LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4, 6y, R-ASN4-WHNNMT-G
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Номинална Скорост | 1700 RPM |
| Номинална скорост мин | 500 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 79.1 CFM |
| Номинален Ток | 0.3 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Номинална Мощност | 3.6 W |
| Типично ниво на шум при работа | 29.3 dB |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 1 x 140мм*140мм*25мм, 1 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 140 мм |
| Височина на радиатора | 160 мм |
| Ширина на радиатор | 110 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Височина | 164 мм |
| Дълбочина | 144 мм |
| Номинално тегло | 1.575 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 |
| Размер вентилатори | 1x 140mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






