XIGMATEK
Aqua M Lite (BK, MATX, U3x1 & U2x1, Front & Left TG, 4PCS G22A Reverse & 1PC G22A,ARGB Remote Control Box)
| Кутия/Шкаф форм фактор | Desktop/Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Number of 3.5-inch / 2.5-inch Internal Drive Bays | 2 |
| Брой разширителни слотове | 4 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 7 count |
| Вентилатори-брой | 5 x 120mm |
| USB 3.0 | 1 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 1 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм жак) |
| Форм фактор | ATX |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 158 мм |
| Expansion Card Max Length | 330 мм |
| Включени аксесоари | ARGB Remote Control Box |
| Материал на корпуса | Steel , Закалено стъкло |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 340 мм |
| Височина | 315 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Цвят | Черен |
| Формат | ATX |






