
Noctua
Noctua кутия Case E-ATX - Antec Flux Pro Noctua Edition
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ANTEC-FLUX-PRO-NE |
| ФОРМАТ | EATX ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отпред 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 420 mm - Отгоре 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 140 mm - Отзад 120 mm - Отзад |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 6 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x NF-A14x25 G2 PWM PSU Shroud: 2 x NF-A12x25 G2 PWM Rear: 1 x NF-A14x25 G2 PWM |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 mm / 3 x 120 mm Top 3 x 140 mm / 3 x 120 mm Rear 1 x 140 mm / 1 x 120 mm Bottom 2 x 140 mm / 2 x 120 mm PSU cover 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 4 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 8 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 190 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 455 mm |
| ЦВЯТ | Кафяв |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | High quality NA-FH1 fan hub Vibration-free fan mount option Fan speed offset for optimal acoustics 6 premium-grade Noctua G2 fans Temperature & display switch |
| РАЗМЕРИ | 245 x 545 x 530 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018900330 |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Кафяв |
| Формат | ATX, EATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 455 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1 |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 190 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отдолу, 120 mm - Отзад, 120 mm - Отпред, 140 mm - Отгоре, 140 mm - Отзад, 140 mm - Отпред, 240 mm - Отгоре, 240 mm - Отдолу, 240 mm - Отпред, 280 mm - Отгоре, 280 mm - Отпред, 360 mm - Отгоре, 360 mm - Отдолу, 360 mm - Отпред, 420 mm - Отгоре, 420 mm - Отпред |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






