XIGMATEK
Alphard M Arctic (WH, MATX, U3x1 & U2x2, 2PCS TG, 3PCS G20A Arctic Reverse & 1PC G20A Arctic, ARGB PCB)
| Кутия/Шкаф форм фактор | Mini Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Micro ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Supported Mainboard Form Factor | Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Брой разширителни слотове | 4 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 7 count |
| Вентилатори-брой | 4 x 120mm |
| USB 3.0 | 1 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм жак) |
| Форм фактор | ATX |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 350 мм |
| Шаси характеристики | RGB Lighting Control |
| Материал на корпуса | Steel , Закалено стъкло |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 364 мм |
| Височина | 438 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Цвят | Бял |
| Формат | ATX |






