XIGMATEK
Alphard Arctic (WH,EATX,U3x1&U2x2,Front&Left TG,5PCS G20A Arctic Reverse&1PC G20A Arctic,ARGB Remote Control Box)
| Кутия/Шкаф форм фактор | Tower |
| Дънна платка - форм фактор | Extended ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini-ITX |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 1 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 1 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| Вентилатори-брой | 6 x 120mm |
| USB 3.0 | 1 (USB Type-A) |
| USB 2.0 | 2 (USB Type-A) |
| Аудио интерфейс | 2 (3.5 мм жак) |
| Форм фактор | ATX |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Макс. брой поддържани захранвания | 1 |
| CPU Cooler Maximum Height | 165 мм |
| Expansion Card Max Length | 410 мм |
| Включени аксесоари | ARGB Remote Control Box |
| Материал на корпуса | Steel , Закалено стъкло |
| Външен цвят | Бял |
| Дълбочина | 425 мм |
| Височина | 490 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Цвят | Бял |
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






