DeepCool
DeepCool AK620 ZERO DARK ZORIA, CPU Air Cooler, 2x120mm PWM Fan, 6 Heatpipes, LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 129x138x160 mm(LxWxH), 3Y, R-AK620-BKNPMN-E
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Номинална Скорост | 1850 RPM |
| Номинална скорост мин | 500 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 68.99 CFM |
| Номинален Ток | 0.12 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Номинална Мощност | 1.44 W |
| Типично ниво на шум при работа | 28 dB |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 127 мм |
| Височина на радиатора | 157 мм |
| Ширина на радиатор | 110 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Височина | 160 мм |
| Дълбочина | 129 мм |
| Номинално тегло | 1.456 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






