XIGMATEK
AK6 Dual Digital Arctic (WH, ARGB & Digital LED Panel Top Cover, 2PCS ARGB PWM Fan, Intel Backplate, Mini ARGB LED Controller)
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Max TDP | 240 W |
| Лагеруване | Hydraulic Bearing |
| Номинална Скорост | 1800 RPM |
| Номинална скорост мин | 800 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 78 CFM |
| Номинален Ток | 0.25 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Номинална Мощност | 3 W |
| Типично ниво на шум при работа | 28 dB |
| Охладителна система - характеристики | Heat Pipe , RGB LED , Mini ARGB LED Controller |
| Вградени устройства | Светодиоден екран |
| Живот на системата (очакван) | 40000 ч. |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 120 мм |
| Височина на радиатора | 149 мм |
| Ширина на радиатор | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Височина | 154 мм |
| Дълбочина | 125 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






