DeepCool
DeepCool AK500S Digital WH, CPU Air Cooler, 1x120mm FK120 PWM FDB Fan, ARGB, Digital Display, White, TDP 240W, 5 Heatpipes, Fluid Dynamic Bearing, LGA1700/1200/1151/1150/1155, AMD AM5/AM4,125×96×160 mm(L×W×H), 3Y, R-AK500S-WHADMN-G
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Max TDP | 240 W |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control , RGB LED |
| Вградени устройства | LCD display |
| Ширина | 96 мм |
| Височина | 160 мм |
| Дълбочина | 125 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






