DeepCool
DeepCool AK400 WH, CPU Air Cooler, 1x120mm PWM Fan, TDP 220W, 4 Heatpipes, White, LGA1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 127x97x155 mm(LxWxH), 3Y, R-AK400-WHNNMN-G-1
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Лагеруване | Hydrodynamic Bearing |
| Номинална Скорост | 1850 RPM |
| Номинална скорост мин | 500 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 66.47 CFM |
| Номинален Ток | 0.13 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Номинална Мощност | 1.56 W |
| Типично ниво на шум при работа | 29 dB |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 1 x 120мм*120мм*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 120 мм |
| Височина на радиатора | 152 мм |
| Ширина на радиатор | 45 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Височина | 155 мм |
| Дълбочина | 127 мм |
| Номинално тегло | 0.661 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Размер вентилатори | 1x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






