DeepCool
DeepCool AK400 DIGITAL PRO WH, CPU Air Cooler, 1x120mm FT12 SE PWM Fan, Digital Display, ARGB, Core Touch Technology 2.0, 4 Heatpipes, White, LGA1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 126x97x159 mm(LxWxH), 3Y, R-AK400-WHAPMN-G
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Монтажен комплект |
| Охладителна система - тип | Active Fan Sink with PWM |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Fluid Dynamic Bearing |
| Номинална Скорост | 1750 RPM |
| Номинална скорост мин | 500 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 60.89 CFM |
| Номинален Ток | 0.25 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Номинална Мощност | 3 W |
| Типично ниво на шум при работа | 25 dB |
| Охладителна система - характеристики | RGB LED |
| Вградени устройства | Светодиоден екран |
| Тип конектор на дънната платка | 4-pin |
| Вентилатори-брой | 1 x 120*25*120 |
| Радиатор-дълбочина | 120 мм |
| Височина на радиатора | 152 мм |
| Ширина на радиатор | 60 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Височина | 159 мм |
| Номинално тегло | 0.862 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | Active Fan Sink with PWM |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 1x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






