DeepCool
DeepCool AG620 BK ARGB V2, CPU Air Cooler, 2x120mm ARGB PWM Fan, Core Touch Technology 2.0, 6 Heatpipes, LGA1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 129x136x161 mm(LxWxH), 2Y, R-AG620-BKAMMN-GJD
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Hydraulic Bearing |
| Номинална Скорост | 1950 RPM |
| Номинална скорост мин | 300 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 67.88 CFM |
| Номинален Ток | 0.14 A |
| Номинално напрежение | 12 V |
| Номинална Мощност | 1.68 |
| Типично ниво на шум при работа | 29.4 dB |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control , RGB LED |
| Тип конектор на дънната платка | 3-pin/4-pin |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм*120мм*25 |
| Радиатор-дълбочина | 157 мм |
| Височина на радиатора | 110 мм |
| Ширина на радиатор | 127 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Височина | 161 мм |
| Дълбочина | 129 мм |
| Номинално тегло | 1330 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1155 , Socket 1150 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






