DeepCool
DeepCool AG620, CPU Air Cooler, 2x120mm PWM Fan, TDP 260W, 6 Heatpipes, LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, 129x136x157 mm(LxWxH), 2Y, R-AG620-BKNNMN-G-1
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Cooler |
| Поддържани процесорни цокли | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Max TDP | 260 W |
| Охладителна система - характеристики | PWM Control |
| Ширина | 136 мм |
| Височина | 157 мм |
| Дълбочина | 129 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Cooler |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket 1156 , Socket 1155 , Socket 2011 , Socket 1150 , Socket 2011-3 , Socket 1151 , Socket AM4 , Socket 2066 , Socket 1200 , Socket 1700 , Socket AM5 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






