TRENDSONIC
ADK-A600W Power Supply TrendSonic AC 115/230V, 47/63Hz, DC 3.3/5/12V, 600W, OEM, 20+4 pin, 3 x SATA, 2 x IDE, 1x120, Efficiency 65%
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Изходно напрежение | DC 3.3/5/±12 V |
| Максимално изходно захранване | 600 W |
| Защита на веригата | Пренапрежение , Undervoltage , Над температурата , Над ток , Защита от късо съединение , Over Load |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | SLI Ready, Active PFC |
| Efficiency | 65% |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 3 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






