TRENDSONIC
ADK-A550W Power Supply TrendSonic AC 115/230V, 47/63Hz, DC 3.3/5/12V, 550W, OEM, 20+4 pin, 3 x SATA, 2 x IDE, 1x120, Efficiency 55%
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 115/230 V |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Изходно напрежение | DC 3.3/5/±12 V |
| Максимално изходно захранване | 550 W |
| Efficiency | 55% |
| 20+4-пинов конектор | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 3 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






