
HP
HP ProBook 4 G1a 14” AMD AI 16" AMD Ryzen 5 Pro 230 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 Pro 230
✔ AMD Radeon 760M
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ProBook 4 G1a 14” AMD AI |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 760M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 Pro 230, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






