
HP
HP EliteBook 845 G11 14" AMD Ryzen 7 8840U 32GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ 7 8840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 845 G11 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 8840U, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






