
HP
HP ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI 14" AMD Ryzen AI Max Pro 385 32GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ AI Max 385, 8-ядрен (до 5.00GHz, 32MB Кеш)
✔ AMD Radeon 8050S
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI Max Pro |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 8050S |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI Max Pro 385, 12-ядрен (до 5.00GHz, 48MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






