
HP
HP ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI 14" AMD Ryzen AI Max Pro 390 32GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ AI Max 390, 12-ядрен (до 5.00GHz, 64MB Кеш)
✔ AMD Radeon 8050S
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Ultra G1a AMD NEXT AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI Max Pro |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 8050S |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI Max Pro 390, 16-ядрен (до 5.10GHz, 64MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






