HP
HP 14-fe0845no 14" Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78100 16GB/1TB Win11
✔ Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-78100
✔ 35.6 cm (14") 2400x1400 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | 14-fe0845no |
| Серия | 14-fe0845no |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2400x1400 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Qualcomm® Snapdragon® X Elite X1E-78-100, 12-ядрен (до 3.40GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






