
HP
HP EliteBook 8 G1a AMD AI 13" AMD Ryzen AI 7 350 32GB/1TB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ AI 7 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon 860M
✔ 33.0 cm (13") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 8 G1a AMD AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 860M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 7 350, 8-ядрен (до 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






