HP
HP 11" Intel Intel N200 8GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel Intel N200
✔ Intel UHD Graphics
✔ 27.9 cm (11") 1366x768 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1366x768 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel Intel N200 |
| Размер на екрана | 11" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






