
HP
HP ZBook STUDIO G10 16" Intel Core i7-13800H 32GB/512GB NVIDIA RTX A1000 6GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-13800H, 14-ядрен (до 5.20GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX A1000 6GB
✔ 40.6 cm (16") 3840x2400 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook STUDIO G10 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 3840x2400 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX A1000 6GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-13800H, 14-ядрен (до 5.20GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






