
HP
HP ProBook 440 G9 14" Intel Core i5-1235U 16GB/256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i5-1235UL, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ProBook 440 G9 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-1235U, 10-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | n/a |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






