
HP
HP ProBook x360 435 G10 13" AMD Ryzen 3 7330U 8GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ 3 7330U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 8MB Кеш)
✔ AMD Radeon Graphics
✔ 33.0 cm (13") 1920x1080 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ProBook x360 435 G10 |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | AMD Radeon Graphics |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 3 7330U, 4-ядрен (до 4.30GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | PT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






