
HP
HP ZBook Fury 16 G11 16" Intel Core i7-13850HX 32GB/512GB NVIDIA RTX 2000 Ada 8GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i7-13850HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 2000 Ada 8GB
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Fury 16 G11 |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 2000 Ada 8GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-13850HX, 20-ядрен (до 5.30GHz, 30MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






