LOGITECH
LOGITECH Slim Solar+ for Business - GRAPHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT - INTNL-973 - UNIV
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Десктоп |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad , Full size , Connect up to 3 Devices , Recycled Plastic , Logi LightCharge technology , Customizable Action Key , Customizable AI Launch Key , Time saving shortcuts , Self-charged by renewable solar energy |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Съвместимост на платформата | Linux , Android , Mac OS , Windows , iPad , ChromeOS |
| Средно време за работа на батерия | up to 4 мес. |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Съвместими устройства | PC, Други |
| Ширина | 430.8 мм |
| Височина | 142.9 мм |
| Дълбочина | 20.2 мм |
| Номинално тегло | 0.7 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Десктоп |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






