LOGITECH
LOGITECH MK250 - GRAPHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT - INTNL-973
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Форм фактор | Compact |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad , Recycled Plastic |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Pointing Device Connection Type | Wireless |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Характеристики на мишка | Line-by-line scrolling , 2D Mechanical Scrolling wheel |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 10 m |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Chrome OS , Microsoft Windows 10 or Later |
| Изисква периферни устройства | Bluetooth адаптер |
| Технология на батерията | Алкални |
| Брой на включените батерии | 3 |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | 2 AAA батерии , 1 AA батерия , Документация |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Ширина | 369.9 мм |
| Височина | 136.9 мм |
| Дълбочина | 22.8 мм |
| Нетно тегло | 0.38 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Compact |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






