LOGITECH
LOGITECH SIGNATURE SLIM WIRELESS KEYBOARD K950 - OFF WHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT - INTNL-973
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Форм фактор | Full-Size |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad , Aluminium plate , Adjustable Tilt Legs |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Chrome OS , Windows |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | up to 36 мес. |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Съвместими устройства | PC |
| Ширина | 433.8 мм |
| Височина | 134.8 мм |
| Дълбочина | 23.1 мм |
| Нетно тегло | 0.685 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






