LOGITECH
LOGITECH Pebble 2 Bluetooth Keyboard Combo - TONAL WHITE - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Compact |
| Характеристики на клавиатурата | Multimedia Function , Easy-Switch Bluetooth Button |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Съвместимост на платформата | Mac , Linux , iOS , Windows , iPad |
| Изисква периферни устройства | USB port, Internet Connection for Optional Software Download |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA/AAA |
| Брой на включените батерии | 3 |
| Нужен брой батерии | 3 |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Съвместими устройства | PC, Other, Mac |
| Ширина | 279 мм |
| Височина | 124 мм |
| Дълбочина | 16 мм |
| Номинално тегло | 0.423 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Compact |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






