LOGITECH
LOGITECH K380S Multi-Device Bluetooth Keyboard - TONAL WHITE - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth 3.0 |
| Форм фактор | Compact |
| Функция на бутона/клавиша | Back , Homepage , Меню/Помощ |
| Характеристики на клавиатурата | Ultra thin , Easy-Switch Bluetooth Button , Мултимедиен |
| Съвместимост на платформата | Mac , iOS , Android , Windows , iPad |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | up to 24 мес. |
| Локализация | Slovenian , Международен Английски |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Съвместими устройства | PC, Други |
| Ширина | 279 мм |
| Височина | 124 мм |
| Дълбочина | 16 мм |
| Номинално тегло | 0.423 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Compact |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






