LOGITECH
LOGITECH MX Keys S for Mac - PALE GREY - US INT'L - BT - EMEA28-935
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB тип C |
| Тип клавиши | Membrane |
| Характеристики на клавиатурата | Illuminated , Easy-Switch Bluetooth Button , PerfectStroke , LED Power Indicator , Connect up to 3 Devices |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS 10.5 or later , Apple iOS 14 or Later , Apple iPadOS 14 or Later |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 1500 mAh |
| Средно време за работа на батерия | up to 5 мес. |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Pale Grey |
| Включени аксесоари | USB приемник , Palm rest , Ръководство за употреба |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Съвместими устройства | Mac |
| Ширина | 430.2 мм |
| Височина | 20.5 мм |
| Дълбочина | 131.63 мм |
| Номинално тегло | 0.81 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






