LOGITECH
LOGITECH Signature MK650 Combo for Business - GRAPHITE - US INT'L - BT - INTNL - B2B
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Интерфейс | USB |
| Брой клавиши | 118 |
| Брой клавиши за бърз достъп | 6 |
| Характеристики на клавиатурата | Multimedia Function , Full size |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Чувствителност при движение | 4000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело , Hyper-Fast Scrolling |
| Съвместимост на платформата | Mac , Linux , iOS , Android , Windows , iPad |
| Изисква периферни устройства | USB port, Internet Connection for Optional Software Download |
| Технология на батерията | Алкални |
| Брой на включените батерии | 3 |
| Нужен брой батерии | 3 |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба , 3 AA Batteries |
| Ширина | 457.3 мм |
| Височина | 193.5 мм |
| Дълбочина | 24 мм |
| Номинално тегло | 700.23 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
| Брой клавиши | 118 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






