LOGITECH
LOGITECH K650 SIGNATURE Bluetooth keyboard - GRAPHITE - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB/Bluetooth |
| Брой клавиши | 118 |
| Брой клавиши за бърз достъп | 6 |
| Характеристики на клавиатурата | Multimedia Function |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Microsoft Windows , Android , Apple iOS , Chrome OS |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Локализация | Slovenian , Международен Английски |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | 2 AA батерии , USB приемник , Документация |
| Ширина | 457.3 мм |
| Височина | 193.5 мм |
| Дълбочина | 24 мм |
| Номинално тегло | 700.23 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
| Брой клавиши | 118 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






