LOGITECH
LOGITECH MX Mechanical Mini Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE - US INT'L - TACTILE
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Десктоп |
| Тип клавиши | Механични |
| Характеристики на клавиатурата | Multimedia Function , Illuminated , Easy-Switch Bluetooth Button |
| Съвместимост на платформата | Linux , Android , Mac OS , Windows , iPad |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Средно време за работа на батерия | up to 10 days |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Включени кабели | USB кабел тип A към тип C. |
| Вградени устройства | Light Sensor |
| Съвместими устройства | PC, iPad, Mac |
| Ширина | 295.99 мм |
| Височина | 131.95 мм |
| Дълбочина | 20.97 мм |
| Номинално тегло | 506.4 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Десктоп |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






