LOGITECH
LOGITECH MX Keys Mini Bluetooth Illuminated Keyboard - ROSE - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Интерфейс | USB тип C |
| Функция на бутона/клавиша | Mute , Dictation |
| Характеристики на клавиатурата | Illuminated , Hand proximity detection , Ambient Light Sensor , Easy-Switch Bluetooth Button , PerfectStroke , Adjustable Backlighting , Emoji Keys |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Необходима операционна система | Linux , Android 5.0 или по-нова версия , Chrome OS , Apple Mac OS 10.15 or Later , Microsoft Windows 10 or Later , Apple iOS 13.4 or Later , Apple iPadOS 14 or Later |
| Изисква периферни устройства | Bluetooth адаптер, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Средно време за работа на батерия | up to 5 мес. |
| Локализация | Slovenian , Международен Английски |
| Външен цвят | Rose |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Съвместими устройства | PC, Mac |
| Ширина | 295.99 мм |
| Височина | 20.97 мм |
| Дълбочина | 131.95 мм |
| Номинално тегло | 0.5064 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






