LOGITECH
LOGITECH MX Keys Bluetooth Illuminated Keyboard - GRAPHITE- US INT'L - B2B
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB |
| Характеристики на клавиатурата | Multimedia Function , Easy-Switch Bluetooth Button , Multi-Device Support |
| Съвместимост на платформата | iOS , Android , Mac OS , Windows , iPad |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Microsoft Windows , Chrome OS |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 1500 mAh |
| Средно време за работа на батерия | up to 5 мес. |
| Локализация | US English |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Вградени устройства | Light Sensor, Proximity Sensor |
| Съвместими устройства | PC |
| Ширина | 430.2 мм |
| Височина | 131.63 мм |
| Дълбочина | 20.5 мм |
| Номинално тегло | 0.81 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






