LOGITECH
LOGITECH K860 ERGO Bluetooth keyboard - GRAPHITE - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Характеристики на клавиатурата | PerfectStroke , Adjustable Tilt Legs |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 7 or Later , Apple Mac OS 10.13 or Later |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Локализация | Slovenian , Международен Английски |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник , 2 AAA батерии , Ръководство за употреба |
| Съвместими устройства | Mac |
| Ширина | 456 мм |
| Височина | 48 мм |
| Дълбочина | 233 мм |
| Номинално тегло | 1.16 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






