LOGITECH
LOGITECH MK470 Slim Wireless Combo - GRAPHITE - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Интерфейс | USB |
| Характеристики на клавиатурата | Slim |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Чувствителност при движение | 10000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows 10 |
| Изисква периферни устройства | USB port, Internet Connection for Optional Software Download |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA/AAA |
| Брой на включените батерии | 3 |
| Нужен брой батерии | 3 |
| Локализация | Международен Английски |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Ширина | 143.9 мм |
| Височина | 21.3 мм |
| Дълбочина | 373.5 мм |
| Номинално тегло | 558 г |
| Качество на натиск | Silent Tactile |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






