LOGITECH
LOGITECH K400 Plus Wireless Touch Keyboard - BLACK - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Интерфейс | USB |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Тип на допълнително устройство | Сензорен екран |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Локализация | Международен Английски |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | 2 AA батерии , USB приемник |
| Ширина | 354.3 мм |
| Височина | 139.9 мм |
| Дълбочина | 23.5 мм |
| Номинално тегло | 0.39 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






