LOGITECH
LOGITECH MK345 Wireless Combo - BLACK - US INT'L
| Разположение на устройството | Външен (Автоматичен) |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | USB |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Локализация | Slovenian , Международен Английски |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | USB приемник , 2 AAA батерии , 1 AA батерия |
| Ширина | 186.7 мм |
| Височина | 21.4 мм |
| Дълбочина | 447.2 мм |
| Номинално тегло | 0.6 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






