LOGITECH
LOGITECH Corded Keyboard K120 - EER - US International layout
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабел |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 105 |
| Характеристики на клавиатурата | Num Keypad |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows XP , Microsoft Windows Vista , Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 |
| Изисква периферни устройства | USB port |
| Локализация | Международен Английски |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | User Guide |
| Ширина | 454 mm |
| Височина | 21 mm |
| Дълбочина | 155 mm |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Свързване | Кабел |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






