
Gamemax
Gamemax кутия Case ATX - CLAW 460 BK
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 9101-1200R0005 |
| ФОРМАТ | ATX mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 mm (Tornado-T14) Rear: 1 x 120 mm (Tornado-T12) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 140 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 175 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Front steel mesh Vertical airflow design for more efficient basic cooling Pre-installed with 4 ARGB/PWM fans + controller Equipped with Type-C Gen2 + USB3.0 Comes standard with an adjustable-height graphics card support bracket |
| РАЗМЕРИ | 483 x 220 x 458 mm |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858778411 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Черен |
| Формат | ATX, Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 420 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Макс. охладител | 175 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 140 mm - Отгоре, 240 mm - Отгоре, 280 mm - Отгоре, 360 mm - Отгоре |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






