
Gamemax
Gamemax кутия Case mATX - CLAW 360 WH
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 9101-1100R0002 |
| ФОРМАТ | mATX Mini-ITX |
| ФОРМ ФАКТОР | Mini Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отзад 280 mm - Отзад 240 mm - Отзад 140 mm - Отзад 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| RGB | Addressable Да |
| ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК | Tempered glass Да |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 1 x USB 3.0 HD Audio x 1 RGB button |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 4 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm (Tornado-T12 ARGB) Rear: 1 x 120 mm (Tornado-T12 ARGB) |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Front: 3 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm M/B Cover: 2 x 120 mm PSU Cover: 3 x 120 mm |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 2 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 4 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 175 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 420 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Including 4 pre-installed 120mm ARGB/PWM ARGB/PWM controller Equipped with a TYPE-C Gen 2 port and USB 3.0 |
| РАЗМЕРИ | 483 x 220 x 408 mm |
| ТЕГЛО | 8.4 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858778404 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Addressable, Да |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 8.4 kg |
| Формат | Mini-ITX, mATX |
| Макс. GPU | 420 mm |
| Интерфейс | 1 x USB 3.0, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HD Audio x 1, RGB button |
| Позиция PSU | Долу |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Макс. охладител | 175 mm |
| Водно охлаждане | 120 mm - Отгоре, 120 mm - Отзад, 140 mm - Отзад, 240 mm - Отзад, 280 mm - Отзад, 360 mm - Отзад |
| Страничен панел | Tempered glass, Да |
| Включени вентилатори | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






