LOGITECH
LOGITECH MX Master 4 for Business - GRAPHITE - 2.4GHZ/BT - EMEA28i-935
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 8 |
| Чувствителност при движение | 8000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 200 dpi8000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоHorizontal ScrollThumb WheelRecycled Materialshaptic feedback |
| Локализация | EMEA |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Разположение на захранването | Външно |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Средно време за работа на батерия | 70 days |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 650 mAh |
| Съвместимост на платформата | Linux , Android , Mac OS , Windows , iPad , ChromeOS |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Ширина | 88.4 мм |
| Височина | 50.8 мм |
| Дълбочина | 128.2 мм |
| Номинално тегло | 0.97 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 8000 dpi |
| Тегло | 0.97 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 8 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






