LOGITECH
LOGITECH MX Master 3S Performance Wireless Mouse - GRAPHITE - BT - EMEA28i-935
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth Low Energy |
| Брой бутони | 8 |
| Функция на бутона/клавиша | Back, Forward, Applications Switch |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 200 dpi8000 dpi |
| Стъпка на настройка на чувствителността | 50 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Sensitivity SwitchingRechargeableGesture ButtonMagspeed WheelThumb WheelRecycled MaterialsErgonomicQuiet ClicksLogi Options+Flow between DevicesLogi Bolt Support |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 10 m |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth |
| Разположение на захранването | Външно |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Средно време за работа на батерия | 70 days |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 500 mAh |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Съвместимост на платформата | Linux , Android , Mac OS , Windows , iPad , ChromeOS |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Ширина | 84.3 мм |
| Височина | 124.9 мм |
| Дълбочина | 51 мм |
| Номинално тегло | 0.141 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 0.141 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 8 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






