LOGITECH
LOGITECH POP Mouse with emoji - GRAPHITE - BT - EMEA28i-935 - FY25,TERRA
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth 5.1 |
| Брой бутони | 4 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1000 dpi4000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колелоConnect up to 3 DevicesAuto-sleep Power-saving Technology |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 24 мес. |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows , iPad |
| Необходима операционна система | Chrome OS , Apple Mac OS 10.15 or Later , Apple iPadOS 13.4 or Later , Microsoft Windows 10 or Later |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | 1 AA батерия , Ръководство за употреба |
| Ширина | 59.4 мм |
| Височина | 104.8 мм |
| Дълбочина | 35.2 мм |
| Номинално тегло | 82 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 82 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






