LOGITECH
LOGITECH M240 Bluetooth Mouse - OFF WHITE - SILENT
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 4000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 100 dpi400 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колелоSilent Switch for Right/Left Keys |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 18 мес. |
| Съвместимост на платформата | Mac , Linux , Android , Windows , iPad |
| Външен цвят | Wheat |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Ширина | 60 мм |
| Височина | 99 мм |
| Дълбочина | 39 мм |
| Номинално тегло | 73.8 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 4000 dpi |
| Тегло | 73.8 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






